У сквері Володимира-Волинського поряд із відділом РАЦСу постійно гуляють жителі і гості міста. І часто, здавалося б, гарний сквер, залишає негативні емоції. Чому? Ми запитали у людей, які саме там відпочивали.

Жителька Володимира-Волинського Юлія Романюк розповіла, що часто тут прогулюється із рідними. Говорить, що лавок мало, і тому доводиться чекати своєї черги, щоб посидіти. І коли нарешті з’являється вільна лавочка не зрозуміло сідати на неї чи ні, бо над головою постійно літають ворони.

Юлія Ромаюк (ліворуч)

“Мене дуже розізлило, що я тільки вийшла в сквер, і на мене вже полетіли “атаки” згори. Лавочку кожен раз треба чекати, бо тут часто місцеві жителі, які люблять випити, займають їх. З цим потрібно щось робити”, – каже володимирчанка.

Запитання про ворон, які докучають людям, перший заступник міського голови, який відповідає за напрям ЖКГ, Ярослав Матвійчук сприйняв із посмішкою. Але місцевим жителям не до сміху.

“Ми намагалися цього року зробити кронування і знімати гнізда птахів. Ворон можна звідти “вивести”, але треба розуміти, що вони десь перелетять, і заважатимуть вже в іншому місці. Кажуть місцеві, що тут воронам 300 років! Думаю, на осінь спробуємо зняти частину дерев, і що можливо — прокронувати”.

Чи врятує це ситуацію – побачимо згодом.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут