У селі Рожищенського району газопостачаннятимчасово припинять . Про це інформують інформують на сайті Волиньгазу .

10 до 14 червня спеціалісти АТ “Волиньгаз” проведуть ремонтні роботи на газових мереж у с.Топільне Рожищенського району. У зв’язку з цим на таких вулицях населеного пункту тимчасово не буде газопостачання: Центральна, Волі, Садова, Квітнева та Миру. Відновити газопостачання фахівці планують до 16:00 год. 14 червня, а припинити – 10 червня о 10:00 год.

У ході робіт буде виконано комплексне приладове обстеження розподільних газопроводів, підземних газопроводів-вводів та перевірка  щільності внутрішньобудинкової системи газопостачання житлових будинків. Проведення цих робіт дозволить покращити надійність системи газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу в побуті.

Виходячи з помешкання, перекрийте крани перед газовими приладами! Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу в побуті!

Відновлення газопостачання 150 абонентам відбудеться  14 червня 2019 року, після завершення ремонтно-профілактичних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут