Центральна виборча комісія (ЦВК) затвердила розподіл 1,9 млрд гривень, передбачених державним бюджетом України на підготовку та проведення позачергових парламентських виборів 21 липня. Про це йдеться в повідомленні ЦВК на сторінці у фейсбук, повідомляє Today.

Нагадаємо, указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради та призначення позачергових парламентських виборів президент Володимир Зеленський підписав 21 травня 2019 року. Група народних депутатів України оскаржила це рішення в Конституційному суді, перше засідання для розгляду клопотання призначено на 4 червня 2019 року. Передвиборча кампанія офіційно стартувала 24 травня. Висунення депутатів партіями закінчується 10 червня, а подача документів для реєстрації — 20 червня.

«На сьогоднішньому засіданні комісія затвердила розподіл коштів державного бюджету України, виділених на підготовку і проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019, на загальну суму 1 млрд 949 млн 620 тисяч гривень», — йдеться в повідомленні ЦВК.

Із загальної суми затверджених асигнувань оплата витрат ЦВК складе 406,8 млн гривень, окружних виборчих комісій — 51,1 млн гривень, дільничних комісій — 1,2 млрд. Ще 271,2 млн гривень залишиться в резерві.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут