У складі Окружної виборчої комісії округу №19, що включає місто Володимир-Волинський, відсутні представники команди чинного Президента України Володимира Зеленського.

Зокрема, за інформацією Громадянської мережі “Опора”, до складу ОВК увійшли 18 членів комісії.

Кандидатури були включені за поданням політичних партій: «5.10», «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Відродження», Всеукраїнське аграрне об’єднання «Заступ», Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Всеукраїнське об’єднання «Свобода», «Громадянська позиція», «Єдина країна», «Єдина родина», «Зелена планета», Інтернет партії України, Конгрес Українських Націоналістів, Ліберальної партії України, «Народний фронт», «Нова політика», «Об’єднання «Самопоміч», Опозиційний блок, Партія Зелених України, Правий сектор, Радикальна папртія Олега Ляшка, «Сила і честь», Сильна Україна, Солідарність жінок України і «Україна Майбутнього».

До слова, відповідно до ч. 1 ст. 27 Закону України «Про вибори народних депутатів України» окружна виборча комісія утворюється Центральною виборчою комісією не пізніш як за шістдесят два дні до дня голосування у складі голови, заступника голови, секретаря та інших членів комісії у кількості не менше дванадцяти і не більше вісімнадцяти осіб.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут