Не можна ставити власні амбіції вище інтересів громади. Так заявив міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк під час брифінгу для місцевих ЗМІ.

На запитання журналіста “Княжого Граду” щодо співпраці з депутатами-опозиціонерами Костянтином Зінкевичем та Олексієм Панасюком, міський голова зазначив: “Не вистачило співпраці для можливості створення госпітального округу у Володимирі-Волинському, адже можна було добитися, щоб госпітальний округ був і у нас, і у Нововолинську”.

Також Петро Саганюк додав, що депутати обласної ради мають звітувати про використання коштів, наданих областю: “Я готовий до співпраці зі всіма. Звісно, легше всього критикувати, а сказати, що зробили – важче. От дали кожному обласному депутату по 100 тисяч гривень на матеріальну допомогу людям, які її потребують, то чому не можна назвати прізвища цих людей? Ви ж повинні прозвітувати, де кошти”.

До слова, нещодавно у партії “Самопоміч” проводили внутрішньопартійне рейтингування, втім  Костянтин Зінкевич і Олексій Панасюк  – не пройшли по цих рейтингах.

1 КОМЕНТАР

 1. КОЛИ НА НОСІ ВИБОРИ, то спеціалісти вмикають лайномети ( а після недавнього ролика Тараса Сватка, місто знає, що лайна навколо вистачає)
  Саганюкова заказуха )))
  ну, що ж розпишу для читачів.
  Що значить не прозвітували? Вони й не звітують меру
  це людям не налічкою дали 100 тисяч!
  Щоб якусь суму перевели людині, депутат разом зі своїм зверненням подає в облраду ще купу паперів людини з висновками лікарів і т.д. Тоді розглядає комісія і переводить кошти на рахунок хворого.
  Депутати фізично не мають до тих грошей ніякого стосунку. Лише сприяння. Хто звертався, тим і допомагали.
  Про госпітальний округ теж дуже цікаво. Тобто, якщо мер рік не їздить до Києва домовлятися в міністерствах і комітетах про організацію госпітального округу в Місті, то це вина чия? мер посилає до Києва молодого заступника і думає, що той вирішить такі питання, які вимагають авторитету? То чия вина, що це провалюється? Якщо купа посасовців на зарплаті нічого не робили і зах…чили питання, то хто винен?
  І коли мер запрошує міських і обласних депутатів в Нововолинськ на завершальну зустріч, де мають лише оголосити, як поділені округи, сам не їде на цю зустріч, то починається пошук винних?
  Потрібно вміти визнавати свої помилки і не перекладати відповідальність на недотичних.
  Чому ж Гузя не згадує? такий нардеп, що все вирішує! Не допоміг з округом? теж в останній момент дізнався?
  Ну, і на завершення. Так, САМОПОМІЧ рейтингувала кандидатів в Народні депутати, ділячи їх на 4 списки. І у Волинській команді від членів партії є хороші кандидати. Мер там толком і не знає, що і як відбувалося, але плюнути в сторону місцевої САМОПОМОЧІ – то святе! Єдині опозиційники в місті, які реально зневажають на думку мера і забагато тепер знають про його діяльність у місті
  Нічого нового. Нівелювати діяльність інших і виглядати на їх фоні героєм – схема совкових КГБістів

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут