Будинок для військових у Володимир-Волинському своєчасно не введено в експлуатацію у зв’язку з виникненням додаткових робіт, які неможливо було передбачити під час розроблення проектної документації та які виникли в процесі будівництва.

Таку відповідь отримали журналісти Суспільного на інформаційний запит до Міністерства оборони України.

Кореспонденти Суспільного побували на об’єкті і з’ясували у представників генпідрядної організації, що до будинку залишилося під’єднати лише електрику і газ. Коли будинок буде зданий в експлуатацію — у сюжеті.

Будинок для військових у Володимир-Волинському своєчасно не введено в експлуатацію

Ми повідомляли, що будинок для військових у Володимир-Волинському своєчасно не введено в експлуатацію у зв’язку з виникненням додаткових робіт, які неможливо було передбачити під час розроблення проектної документації та які виникли в процесі будівництва. Таку відповідь отримали журналісти Суспільного на інформаційний запит до Міністерства оборони України. Кореспонденти Суспільного побували на об'єкті і з”ясували у представників генпідрядної організації, що до будинку залишилося під'єднати лише електрику і газ. Коли будинок буде зданий в експлуатацію — у сюжеті.

Опубліковано UA: Волинь Понеділок, 3 червня 2019 р.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут