У Нововолинську капітально відремонтують спортивний стадіон. Про це повідомляє Інформаційне агентство “Волинські Новини”.

Капітальний ремонт трибун та бігових доріжок стадіону СОКу «Шахтар» на проспекті Перемоги, 5 у Нововолинську коштуватиме до 21,679 мільйона гривень. Виконавця робіт визначать у результаті відкритих торгів

Замовником виступає СОК «Шахтар». Тендерні пропозиції приймають до 18 червня, розпочнуть аукціон 19 червня. Термін виконання робіт – до 30 листопада 2021 року.

Відповідно до відомості обсягів робіт, передбачені розбирання асфальтобетонних та щебеневих покриттів бігових доріжок; влаштування покриттiв iз гарячих асфальтобетонних сумішей, а також з поліуретану з додаванням гумової крихти; заміна покриттів у секторах стрибків у довжину, штовхання ядра, стрибків з жердиною; мощення доріжок та майданчиків; демонтаж кількох тисяч сидінь та розбирання монолітної бетонної поверхні трибун; монтаж огорожі, металоконструкцій; встановлення поливальних кранів; облаштування дощової каналізації та інші роботи.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут