Поліція міста Львувек Шльонський оприлюднила запис з камери відеоспостережень, на якому двоє чоловіків пошкодили кількадесят автомобілів. Винуватців злочину затримано. Ними виявились громадяни України, – інформує газета для українців в Польщі “Наш вибір”.

Подія відбулася 19 травня 2019 року вночі на вулиці Морцінка. Двоє зловмисників пошкодили кількадесять припаркованих вздовж вулиці машин. Один з чоловіків послідовно стрибав з автомобіля на автомобіль, інший знімав відео. На записі з камер відеоспостереження видно, що на деяких автомобілях, злочинець, крім того, що залишив вм’ятини та подряпини на капоті, також пошкодив склоочисники.

Поліції вдалось встановити особи злочинців. Ним виявились 34 та 26-річні громадяни України. Обидвох затримано.

Повідомляється, що відео опубліковані з метою показати поведінку злочинців, натомість обличчя чоловіків на відео та номерні знаки автомобілів спеціально розмиті.

У той же час, поліція звертається до мешканців міста Львувек Шльонський, які 19 травня 2019 року мали припарковані автомобілі на вулиці Морцінка і помітили, що їхня машина подряпана або пом’ята, повідомити про це начальникові кримінального відділу районного штабу поліції в місті за телефоном 606 851 792 або 75 64 67 214.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут