У Ковелі 1 червня відбуваються грандіозні спортивні змагання – «VIII-th Kovel Half Marathon» та ХІV-ий Ковельський міжнародний пробіг.

Організатори змагань – громадська організація «Спортивний клуб «Ковель» спільно з Ковельською міською радою, федерацією легкої атлетики Волинської області.

Участь у забігах беруть громадяни України, Республіки Польща, Республіки Білорусь та Німеччини.

Раніше традиційний захід відбувався у травні і співпадав із святкуванням Дня міста Ковель або під час навчального року. Традиція участі молоді спонукала організаторів проводити змагання якнайкраще та в зручний для діток час – 1 червня.

Цього року захід присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Незмінний титульний спонсор змагань – компанія «Юкон».

Участь у півмарафоні (21,1 км) беруть понад сто учасників, у забігу на 7,7 км – близько півсотні, а на новій дистанції 15 км стартували понад два десятки спортсменів.

Також у програмі заходу – пробіг мам з візочками на 500 метрів, заїзд на візках спортсменів з інвалідністю (6,7 км), дитячі перегони на роликах (6,7 км) та перегони на лижеролерах 20 км.

Організатори зазначають, що надалі проведення заходу пропонується щорічно у першу суботу літа, до Всесвітнього Дня захисту дітей.ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут