У будівлі Опольського воєводського управління у Республіці Польща офіційно відкрили сучасний Центр обслуговування іноземців.

Як розповідає Польське радіо працівники установи спілкуються декількома мовами, аби допомогти іноземцям у вирішенні формальностей, пов’язаних із легалізацією перебування або одержанням польського громадянства.

Створення сучасного Центру обслуговування іноземців виявилося необхідністю у зв’язку і великим числом іноземців, зацікавлених у перебуванні в Польщі. Торік до Опольського воєводського управління звернулося 18 тис. іноземців. Збільшується число осіб, котрі подають клопотання на роботу. У 2014 році було видано 400 таких дозволів, цьогоріч – вже понад 7 тис.

Побудова центру коштувала 2,5 млн злотих (582 тис. євро), з яких 1,8 млн (420 тис. євро) – це кошти Фонду притулку, міграції та інтеграції.

На першому поверсі будівлі розташовано 20 залів для проведення операцій із 33 місцями надання послуг. За даними Закладу соціального страхування в Ополі, в Опольському воєводстві нині працює 17 тисяч українських громадян.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут