Протягом січня-квітня 2019 року волинські платники податків перерахували до держбюджету 1 мільярд 164,5 мільйона гривень податкових платежів, які адмініструють територіальні органи ДФС. Про це інформують у секторі комунікацій ГУ ДФС у Волинській області

Таким чином, сума сплачених до держбюджету податків на Волині перевищує минулорічні показники на 27,3 відсотка.

«Ефективна протидія ризикам несплати, конструктивна взаємодія з платниками та сервіс належної якості, а також електронний формат спілкування – серед чинників, які допомагають соціально орієнтованому та відповідальному бізнесу виконувати податкові зобов’язання своєчасно, уникаючи суб’єктивного фактору, а фіскалам – забезпечити ритмічне надходження коштів до бюджету. Плюс 249.5 мільйона гривень податків до держбюджету проти аналогічного періоду минулого року також свідчення високого рівня податкової культури більшості суб’єктів господарювання»,-  вважає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Саме електронні технології, що активно впроваджуються в процес обслуговування платників податків, як-то Система моніторингу оцінки ризиків,  електронне адміністрування акцизного податку, електронне декларування  тощо дозволяють прогнозовано і своєчасно мобілізувати податкові надходження, -запевнила керівник волинських фіскалів.

Тим часом, аналітика свідчить, що в області найбільшу суму до держбюджету протягом січня-квітня поточного року спрямували платники ПДВ-  – 514,2  мільйонів гривень. Разом з тим, до державної скарбниці  мобілізовано 326,3 мільйона гривень ПДФО, податку на прибуток – 187,8 мільйона гривень, військового збору – 94,3 мільйона гривень, рентної плати – 23,6 мільйона гривень.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут