У місті Володимир-Волинський стурбовані можливим поганим поводженням з тваринами. Відповідну петицію про це оприлюднили у “Єдиній системі місцевих петицій” на сайті міськради.

Авторка петиції –  

“В нашому місті спостерігається жахлива тенденція до збільшення кількості випадків замуровування котів в підвальних приміщеннях житлових будівель. З метою захисту тварин від подібного жорстокого поводження, необхідно визнати вуличних котів частиною екосистеми нашого міста та заборонити їх безпричинний вилов та вбивства”, – йдеться у повідомленні.

Авторка навела приклад великих українських та закордонних міст, вуличні тварини “виконують вкрай важливу функцію природної дератизації – знищення гризунів, що є рознощиками багатьох інфекцій”.

У петиції пропонується:”Щоб вуличні коти були в безпеці, а також могли спокійно пережити холоди, пропонуємо оголосити їх частиною екосистеми м. Володимир-Волинський і, як наслідок, надати відповідний захист. Водночас, слід приділити увагу питанню їхнього розмноження, а саме проведенню заходів з гуманної біостерилізації, вакцинації, реєстрації та облаштування домівок.

Для цього потрібно відповідною ухвалою міської ради проголосити котів співмешканцями м.Володимир-Волинський – повноправними вільними жителями“.

До слова, петиція вже зібрала 90 підписів із 150 необхідних. Збір підписів триватиме ще 23 дні.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут