Українська співач Руслана Лижичко у блозі на “Українській правді” закликає законодавчо виправити поправку, передбачену законодавством. Подаємо допис без змін.

“Дякую всім, хто мене почує!

Я впроваджую ідею майбутнього – світ на Чистій Енергії 100% / Сlean Renewable Energy Only (Solar, Wind, Hydropower, Geothermal, Bioenergy) /

Як блюз і рок-н-рол, диско і рок-музика створили цілі епохи, так і ми сьогодні:

Я, як Aмбасадор Відновлюваної Енергії у світі, разом з глобальною платформою Global 100% Renewable Energy, що об’єднує найбільші асоціації світу Відновлюваної енергії, та разом з найбільшим молодіжним рухом світу за спасіння планети Fridays For Future започатковуємо “RenewDay” – соціальну та музичну потужну акцію, яка відбудеться 22 червня у м Бонн (Німечина) та, за задумом, стане щорічною. “День Чистої Енергії світу” має на меті об’єднати світ “За Майбутнє на Чистій енергії!”

Закликаємо всіх приєднатись до місії “Go 100% Renewable!”, щоб створити цілу “Культуру Енергії” та життя на чистій енергії!

У такий спосіб ми позбавимось наркотиків і недопустимо руйнації людського організму. Так ми позбавимось залежності від нафти, газу, вугілля, атому і всього, що руйнує нашу Планету.

Переходимо всі на власне енерговиробництво! Це шлях до енергетичної незалежності, та “Глобальної Демонополізації Енергоринку!”.

Ставимо сонячні панелі і створюємо домашні та приватні енергостанціі!

І нехай лиешнь хтось спробує це заборонити!

Як Амбасадор я буду відстоювати Енергетичну Незалежність людей та компаній, що чесно хочуть виготовляти свою власну енергію як для самозабезпечення, і як форму власного капіталу!

Це право людини на вибір і власну енергію. Сонце і Вітер – для всіх!

Я категорично не згідна із поправкою, передбаченою законом N8449-д (більш відомий як закон про зелені “аукціони), який нещодавно підписав попередній Президент. Це недопустимо, забороняти людям виготовляти свою чисту енергію.

Закликаю ще раз докладно підняти це питання, і виправити законодавчо цю поправку, щоб дати простим людям максимум енергетичної свободи та власної і чистої енергії.

Я вірю в еволюцію людей – еволюцію свідомості і нового драйву життя!”

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут