12-го травня з нагоди Дня матері традиційно із привітаннями та подарунками від виконавчого комітету та міського голови Петра Саганюка до Володимир-Волинського пологового відділення завітали секретар міської ради, заступник міського голови Олег Свідерський та начальник управління соціального захисту населення Олександр Смикалюк.

Сімох жінок, які стали мамами напередодні і у День матері, привітали учасниці Володимир-Волинського відділу “Союзу українок”, зокрема його голова Віра Чайковська, та начальник міського відділу ДРАЦС Алла Войтюк.

Із теплими словами вітань передав породіллям квіти та подарунки секретар міської ради, заступник міського голови Олег Свідерський.

Голова відділу “Союзу українок” Віра Чайковська від імені союзянок подарувала немовлятам, з яких 5 хлопчиків і 2 дівчинки, святкові вишиванки, а начальник відділу ДРАЦС Алла Войтюк вручила свідоцтва про народження.

Музичним та поетичним подарунком для всіх присутніх стали виступи вихованки міського Центру позашкільної освіти Аліни Смірнової та учениці Володимир-Волинського ліцею “Центр освіти” Волинської обласної ради Богдани Войтюк.

Без уваги не залишили й активісток із Володимир-Волинської філії “Союзу Українок”, які, не зважаючи на свій поважний вік, продовжують займатися волонтерською діяльністю та спрямовують свої творчі сили на утвердження в суспільстві національних ідеалів і духовної культури, виховання нової генерації української молоді, здатної будувати нову демократичну державу.

Відтак, подяки міського голови та премії з нагоди свята отримали Галина Микита, Галина Яровенко та Ольга Носалюк.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут